30.04.2020
Тема: "Виготовлення ляльки-мотанки за зразком"
Бажаю успіху...
19.03.2020
Тема: Створення виставки (на вибір):
“Моя мама найчарівніша”,
“Найзаповітніша мрія моєї мами”,
“Професія моєї мами”,
“Я навчаюсь у мами”
Завдання:
1. Обираєте назву для свого малюнку про маму із запропонованих в темі.
2. За допомогою олівців, кольорових фарб, кольорового паперу чи інших матеіралів для творчості створюєте або малюнок, або аплікацію про маму.
3. Всі ваші роботи я чекатиму в школі після карантину. Ми зробимо виставку в школі в нашому класі.
Бажаю натхнення...
02.04.2020
Тема: "Виготовлення ластівки за зразком чи власним задумом (двосторонній папір чорного, червоного і білого кольорів)"
Для роботи вам знадобиться: чорний, білий і червоний кольоровий папір, клей, степлер, ножиці.
Щоб почати роботу, перейдіть за посиланням
https://solnysh.ru/uk/posle-rodov/master-klass-po-izgotovleniyu-ob-mnoi-podelki-iz-bumagi.html
Источник: https://solnysh.ru/uk/posle-rodov/master-klass-po-izgotovleniyu-ob-mnoi-podelki-iz-bumagi.html
Гарної праці...
09.04.2020
Тема: "Вчуся пришивати ґудзики"
16 листопада – Всесвітній День ґудзиків
Цікаво знати!
Цікаве свято, про яке неодмінно здогадуються, а може навіть знають професійні кравці і їх уважні клієнти – “Всесвітній День ґудзиків”, відзначається щорічно 16-го листопада.
День був заснований американською організацією National Button Society, в 1938-му році, в XX столітті. Деякі з нас іноді навіть не помічають, який є важливий для нас цей елемент нашого одягу, але ж без нього було б все набагато складніше.
Найдавніші ґудзики або предмети, схожі на сучасні ґудзики, використовувалися далеко не для того, для чого ми використовуємо їх зараз – виключно для прикраси, а не для застібання. Для застібання використовувалися зав’язки, шнурування, вироби з рослин і кісток тварин. Ґудзик був своєрідним предметом розкоші, що виконував не тільки декоративну функцію, але й мав цілком певне інформаційне значення.
Завдяки старанню майстерних умільців, в світовій практиці такі вироби, як ґудзики, давно стали предметом колекціонування, а деякі унікальні екземпляри, навіть музейними експонатами. Досить великі зібрання ґудзиків найрізноманітніших зразків є в музеях Швеції, США, Польщі та Чехії.
За іншими даними, найзначнішу колекцію ґудзиків в світі (близько 100.000 примірників) зібрали в іншому американському місті – Нью-Джерсі.
У Швеції, наприклад, основу колекції застібок в Стокгольмському музеї склав переданий одним з місцевих церковних пасторів в дар набор з понад 40 тисяч одиниць ґудзиків.
Музей ґудзиків в м.Бішопвіль, Південна Кароліна, США (Buttons museum)
Музей був відкритий в 2008 році Далтоном Стивенсом з Південної Кароліни і в ньому виставлені всі шедеври з гудзиків. Свою колекцію Стивенсон почав збирати ще в 1983-му році. Тут усі охочі можуть побачити знаменитий Шевролетт, який обклеєний з 150.000 гудзиків, а також катафалк місцевого похоронного бюро, який покрили 600.000 гудзиків.
Музей ґудзиків в м. Баден-Вюртемберг, Німеччина (Museum of Buttons)
Музей ґудзиків відображає історію створення та еволюцію застібок для одягу, які були винайдені ще в епоху неоліту. У музеї, крім великої кількості традиційних експозицій, є інтерактивний зал, де можна простежити процес вдосконалення ґудзиків в різні епохи.
Ґудзикам також встановлюють пам’ятники.